לפרטים והזמנות צרו קשר

מחסן פלסטיק

מחסן פלסטיק

מחסן מפלסטיק – היום זה כבר בהישג יד

יכול להיות שהחלום הבא הוא גם החלום שלכם – החלום הישראלי: בית גדול, עם שני מפלסים לפחות, חצר עם דשא, פרגולה ובריכת שחיה שבה כמה ילדים משתכשכים במים, כלב שרובץ לו אי שם בחצר ומחסן גינה שמכיל את כל מה שהגינה רוצה להסתיר.

בואו נתמקד בחלק האחרון של החלום: המחסן. מחסן כזה שהוא מספיק גדול בשביל שיכנסו אליו מדפים, כמה זוגות אופניים, כלים לגינה וכל הסרוויסים שאנחנו לא משתמשים בהם במהלך רוב ימות השנה, אבל שלא יהרוס את הנוף היפה שיש לנו בחצר.

אבל גם יכול להיות שהחלום הוא לא בהישג יד ורק חלקים ממנו יוגשמו ויבואו לידי ביטוי. מחסן הוא אחד מהדברים שיש בהם צורך, גם אם לא הצלחתם להגשים את החלום כולו.

בחלום, המחסן הוא מעץ מלא, מון הסתם, אבל אפשר גם לבחור במחסן מפלאסטיק, למרות שהוא לא חלק מהחלום. אתם בטח שואלים את עצמכם: למה מפלסטיק? אצל רובנו עדיין קיים הדימוי כי פלסטיק הוא צעצוע ויש דברים בחיים שאיתם לא משחקים – מחסן הוא בוודאי אחד מהם.


אז בואו נעשה קצת סדר בדברים: מחסן מפלסטיק הוא לא צעצוע. קיימות סיבות רבות שבגללן כדאי לשקול ולרכוש מחסן מפלסטיק:

עמידות:

מחסן מפלסטיק לא מחליד וגם לא נרקב. הפלסטיק הוא חומר עמיד וחזק במיוחד שגם אין צורך לתחזק אותו ובכך מקטינים את עלויות התחזוקה השוטפות. הוא עמיד בפני כל פגעי מזג האוויר ובמיוחד מפני קרני השמש הלוהטות של יולי-אוגוסט – הצבע שלו לא דוהה בשמש ולכן לא צריך לצבוע אותו מחדש כל פעם.

בידוד מעולה:

בנוסף, המחסן מבודד מפני קור וחום, ויש לו פתח אוורור בגבו. כך אתם יכולים להיות בטוחים שהציוד אותו אתם שומרים במחסן לא יינזק וייהרס מהפרשי הטמפרטורות השונים במהלך השנה. אפשר גם להוסיף למחסן חלון מאלומיניום.


גמישות וניידות:

את המחסן ניתן להרכיב ולפרק בצורה עצמאית. ניתן גם להזיז אותו ממקום למקום במידה ותבחרו לשנות את המיקום שלו או לעבור דירה. הוא יכול להחזיק מעמד שנים רבות ואין צורך להחליף מחסן כל כמה שנים.


ביטחון ובטיחות:

אם אתם מאלה החוששים להשאיר ציוד חשוב במחסן, כי עלולים לפרוץ למחסן, כדאי לגעת  כי למחסנים מפלסטיק יש דלתות עבות ומסיביות ולידיות שלהן יש אפשרות לנעילה בעזרת מנעול צילנדר. ניתן להתקין בתוך המחסן מדפים על פי הצורך, ובכך לשמור על הסדר של כל הדברים החשובים לכם ולדאוג שלא יהרסו.


מגוון גדלים:

שיקול נוסף וחשוב לא פחות הוא הגדלים השונים של המחסנים. בין אם הגינה שלכם גדולה ורחבה או בין אם היא קטנה, מחסן פלסטיק לגינה מגיע במגוון גדלים, החל מגודל של 1.74 X 1.58 ועד לגודל של 2.38 X 3.50. סביר מאד להניח כי תוכלו למצוא גודל המתאים לכם. כדאי שתעריכו, טרם ההחלטה מהו הגודל הנדרש לכם, מהם הפריטים אותם אתם רוצים לאחסן במחסן ולהתחשב בכך בבחירת הגודל הרצוי לכם.


גמישות בשימוש:

במידה והחלטתם לרכוש מחסן לא למטרת איחסון אלא כחדר עבודה, יחידת אירוח חיצונית וכדומה, כדאי לדעת כי ניתן להתקין במחסן מבנה שירותים הכולל אסלה, כיור ורצפה. כך יצרתם לעצמכם יחידה פרטית במינימום עלות. ניתן להעביר ללא כל קושי צנרת או חוטי חשמל בין קירות המחסן ובכך לספק את הנוחות המקסימלית הנדרשת לכם.


אז יתכן כי החלום עצמו עדיין רחוק, אבל מחסן מפלסטיק הוא נגיש ואפשרי ויוצר הרבה סדר בבלגאן במינימום עלות. צעד קטן בדרך להגשמת כל החלומות שלכם, לא?…