לפרטים והזמנות צרו קשר

מחסן מתכת

מחסן מתכת

מחסן מתכת – בדיוק מה שהגינה שלכם צריכה

כל אחד מאתנו זקוק למקומות אחסון נוספים. בין שמדובר באופניים המלוכלכים שלא נרצה להכניס הביתה, כלי העבודה שנרצה להרחיק מהישג ידם של הילדים או פריטים נוספים – מחסן פרטי בחצר הוא ללא ספק הפתרון המומלץ ביותר.מחסן גינה ממתכת בצבע לבןמחסן מתכת לגינה

 ישנם סוגים רבים של מחסנים הנבדלים אלה מאלה בגודלם, בחומר ממנו הם עשויים וכמובן באפשרויות האחסון שהם מציעים. בין האפשרויות הרבות ניתן למצוא גם מחסנים העשויים מתכת המשמשים כיחידת אחסון סגורה אותה ניתן להתקין בחצר הביתית.

מחסני המתכת נבנים מלוחות וחלקי פח מותאמים בעובי קטן יחסית. עם זאת המבנה הייחודי תוכנן כך שכל חלק המורכב במחסן מחזק למעשה את החלקים הנוספים ויוצר ביחד עימם מחסן חזק ועמיד הנשמר לאורך שנים.


מחסן מתכת דמויי עץ

לקוחות רבים חוששים משילובו של מחסן מתכת בחצר הפרטית מפאת מראהו הלא מזמין. נושא זה טופל בשנים האחרונות והיום, כמעט כל מחסני המתכת האיכותיים מופיעים בצבעים שונים ובהדפסים המעניקים להם מראה של עץ טבעי תוך שמירה על חוזקה של המתכת.

 כל חלקי המחסן עוברים צביעה ייחודית בתנורים והדבר שומר על עמידות הצבע לאורך זמן. מלבד היתרון הוויזואלי שמספקת צביעת המחסן מדובר למעשה גם בהגנה מפני חלודה ונזק לחלקי המחסן השונים עקב מזג האוויר ותנאי האקלים הקשים בארץ.


מחסן גינה ממתכת בצבע לבןהתקנת מחסן מתכת בגינה

לפני שנתחיל בהתקנתו של מחסן מתכת בגינה הפרטית שלנו חשוב שנשים דגש על המשטח עליו עתיד להיות מותקן המחסן. כדי להגיע לתוצאות טובות עלינו לוודא כי יש ברשותנו משטח ישר ומפולס המותאם מבחינת גודל ומיקום למחסן עצמו.

אם אין ברשותנו משטח ייעודי נוכל לבחור באפשרות של רכישת משטח פלסטיק או עץ ייעודי אשר יותאם למשטח שיש ברשותנו ועליו יותקן המחסן. בעת ההתקנה יעוגן המחסן עצמו אל המשטח ויאטם בסיליקון למניעת חדירת נוזלים ופגיעה בציוד.

את בנייתו של המחסן עצמו נוכל לבצע באופן עצמאי או להשתמש בשירותיו של מתקין מוסמך בעלות סבירה. המחסן עצמו כולל כמה עשרות חלקי פח בצורות שונות וכמה מאות ברגים כך שאם איננו בעלי כושר טכני מתאים כדאי לנו להסתייע בבעל מקצוע.


חשוב לזכור כי כל חיבור שאנו מבצעים, בייחוד כשמדובר בחיבורים הנוגעים לגג המחסן, צריך להיאטם בסיליקון בכדי למנוע חדירת מים. מלבד האפשרות לחדירת מים, המחסן עצמו עמיד לנזקי שמש ורוח ולמעשה מספק לכם הגנה מלאה לציוד שבחרתם לאחסן בו.

למעשה, לאחר תהליך ההתקנה עצמו איננו נדרשים לבצע שום פעולת תחזוקה למחסן והוא יכול לשמור על יתרונותיו הרבים לאורך שנים. גם במידה ונרצה לשנות את מיקומו או להעביר אותו לנכס אחר נוכל לפרקו בקלות ולהקימו מחדש בנכס החדש.

לסיכום – תחום מחסני המתכת עבר שדרוגים משמעותיים בשנים האחרונות והם אינם עוד מחסני פח אפרוריים כפי שכולנו הכרנו בעבר. היום, מחסני המתכת יודעים לספק ללקוח פתרון אחסון כולל המתאפיין ביתרונות ויזואליים ופונקציונליים כאחד.