לפרטים והזמנות צרו קשר

מחסן גינה – איך יודעים שהגיע הזמן לחפש מחסן?

מחסן גינה – איך יודעים שהגיע הזמן לחפש מחסן?

כמה פעמים קרה לכם שמצאתם את עצמכם מנסים להיכנס לחדר האיחסון אצלכם בבית כדי לקחת משם משהו – למשל את הסרוויס לחג – ומכיוון שהחדר היה עמוס ומבולגן אפילו לא הצלחתם לפתוח את הדלת? אצל כמה מאיתנו כלי הגינה והאופניים נמצאים ממש ברגע זה זרוקים בחוץ בגינה מתחת כיפת השמיים, בגלל שאין לכם היכן לאחסן אותם? התשובה היא כי כמעט כל מי שאין ברשותו מחסן, נתקל או יתקל בסיטואציה כזו או דומה לה במהלך חייו.


לצפייה במבחר המחסנים שלנו – לחץ כאן !


קיימים שלושה נושאים עיקריים שמומלץ כי תבדקו עם עצמכם לפני רכישת המחסן:

צורך: האם קיים אצלכם צורך במחסן?

עלות כספית: מאחר ולמחסן יש עלויות כספיות, האם העלות שלו מצדיקה את הרכישה?

מיקום: האם ישנו מקום שבו אתם יכולים להרכיב ולהעמיד את המחסן בבטחה ובנוחות?


רובכם הגדול ישים לב כי ברגע שעולה הצורך ברכישת מחסן, שני השיקולים הנוספים, מתגמדים מולו, יחסית.

אז מתי בעצם עולה הצורך ברכישת מחסן? קיימות מספר סיטואציות בהן זה יכול לקרות; בין היתר בסיטואציות הבאות:

חדר אחסון שצריך להתפנות: כמעט לכולנו יש את הנטיה להפוך חדר פנוי למחסן. זה נוח, זה נגיש וזה לא עולה כסף. זה קורה בעיקר כשיש לא מעט ארגזים לאחסון מסמכים או כשאחד הילדים עוזב את הבית ומתפנה חדר. הבעיה מתחילה כשאחד הילדים רוצה לחזור להתגורר בבית, או כשיש נכדים והם רוצים להישאר לישון. גם לזוגות צעירים זה קורה: כשיש תינוק חדש בדרך ויש צורך להכין לו חדר ילדים – צריך לפנות את חדר האחסון. בכל אותן סיטואציות בהן יש צורך לפנות את חדר האחסון, יש צורך במחסן.

פינוי הציוד מחדר "מחסן" למחסן הגינה

חיסרון במקום אחסון מצדיק את הצורך במחסן

כשאין מקומות אחסון בבית: מכיוון שרובנו אוהבים מאד לאגור דברים, סביר להניח כי נמצא את עצמנו יום אחד עם מחסור חמור במקום שבו אפשר לאחסן דברים שלא נמצאים בשימוש יומיומי. הפתרון של הערמת ארגזי קרטון זה על גבי זה הוא פתרון לטווח קצר. הפתרון האידיאלי במקרים אלה הוא הרכבת מחסן חיצוני בגינה או בחצר שמאפשר אחסנה בטוחה ומסודרת של כל דבר המצריך אחסון.

חצר מבולגנת בחוץ: מי שיש לו חצר פרטית או גינה מחוץ לבית יודע כי אם אין לכם מחסן גינה, לאחר רכיבה על אופניים או שימוש בכלי העבודה, הם נשארים זרוקים בחצר. אבל פעולה זו יוצרת אי סדר וגם יכולה לגרום להרס של האופניים או לאובדן של כלי העבודה. על מנת למנוע זאת, לאחר השימוש מומלץ לאחסן הכל בצורה מסודרת במחסן חיצוני וכך לשמור על הדברים לאורך זמן.

מחסן גינה - פתרון נהדר לאחסון האופניים

יחידת מגורים חיצונית: מחסן עץ יכול להיות פתרון מצוין למי שזקוק ליחידת מגורים חיצונית. לעיתים עולה הצורך להגדיל את הבית בחדר נוסף – בין אם מישהו מבני המשפחה התחיל לעבוד מהבית או מכל סיבה אחרת. היחידה יכולה לשמש כחדר שינה, כחדר עבודה, כחדר אירוח ועוד. יתרון גדול במחסן מעץ הוא שהוא עמיד בפני נזקי מזג האויר. הוא אמנם יחסית קטן בגודלו אבל חוסך אלפי שקלים על בניה של חדר נוסף. הוא נגיש, הוא נוח והוא נמצא ממש ליד הבית.

לסיכום, קיימות מספר סיטואציות המרמזות לנו כי הגיע הזמן להרכיב מחסן בחצר. ההשקעה הכספית איננה גבוהה, והרווח המתקבל מכך הוא גבוה לאין שיעור – הרכבת המחסן יוצרת סדר בבלאגן והרבה אור בעיניים. רווח מלא!…

***


לצפייה במבחר המחסנים שלנו – לחץ כאן !