לפרטים והזמנות צרו קשר

בקתות חניה

בקתות חניה

.

כשחושבים על בקתת חנייה, עולות בראש תמונות מסדרות או מסרטים אירופיים או אמריקאיים – אבא חוזר מקניות וחונה את הרכב בבקתה מוגנת מגשם; אמא שבה מן העבודה ויוצאת היישר אל מרפסת הבית; וכמובן – אופנוע, אופניים, טרקטורון שטח, גלשנים, כלי עבודה וגינה – הכל מאופסן ושמור במקום אחד. נשמע טוב? בהחלט. הבשורות הטובות הן שבקתות חנייה מסתמנות כלהיט חדש בישראל. הן בנויות עץ, מרווחות ועשויות להתאים למגוון שימושים בחנייה או בחצר הבית. לפניכם סקירה אודות בקתות החנייה מבית איסמור.


בקתות חנייה – מבנה וגודל

בקתות החנייה מבית איסמור הן בקתות המיובאות מהולנד, ומיוצרות על ידי חברת BEARCOUNTY. הן שייכות לסדרת "Garage" (גראז' – "מוסך", או מקום לחניית הרכב בצמוד לבית), ומיוצרות תחת פיקוח קפדני ותקן אירופי מחמיר.

אנו מציעים לבחירתכם שלושה דגמים של בקתות חניה:

דגם 9000 – בקתת חנייה שגודלה 3.35 על 5.15 מטרים, וגובהה 2.66 מטרים (גובה הקיר הוא 2.13 מטרים). עובי העץ של דפנות הבקתה הוא 28 מ"מ. גג הבקתה משופע.

דגם 9100 – בקתת חנייה שמידותיה 3.8 על 5.36 מטרים וגובהה המקסימלי 2.36 מטרים (גובה הקיר 2.26 מטרים). עובי העץ של דפנות הבקתה הוא 44 מ"מ. בעלת גג שטוח.

דגם 9150 – בקתת חנייה שמידותיה 3.8 על 5.36 מטרים וגובהה המקסימלי הוא 2.74 מטרים (גובה הקיר 2.26 מטרים). עובי העץ של דפנות הבקתה הוא 44 מ"מ. בבקתה זו פתח ראשי רחב ליציאת הרכב, דלת צדדית ושני חלונות צד נוסף על הדלת. בעלת גג משופע.

בקתות חנייה – כדאי לדעת!

  • בקתות החנייה מבית איסמור הן בקתות אטומות מפני גשם, משקעים ורוחות.
  • כל הבקתות המוצעות בנויות מעץ אשוח פיני, והן עברו תהליך חיטוי נגד מזיקים.
  • הבקתות מגיעות בצבעו הטבעי של העץ – שגונו בהיר. ניתן לצבוע את הבקתה בעל צבע המתאים לעץ והעמיד לתנאי חוץ.
  • בקתת החנייה היא בעלת פתח כניסה ויציאה רחב, והדלתות נפתחות החוצה.
  • בקתות החנייה מגיעות עם בריח ועם מפתחות לנעילה.
  • ניתן להוסיף לבקתת החנייה מרזב, בתוספת תשלום.
  • תנאי האחריות – האחריות על בקתות החנייה ניתנת לחמש שנים, והיא אחריות על העץ, ובכפוף להנחיות היצרן. בעת הצורך, יש לצרף לאחריות חשבונית קנייה.


לצפייה במבחר המחסנים שלנו – לחץ כאן !


שימושים אפשריים לבקתות חנייה

בקתות החניה הן בקתות מרווחות ונוחות, ומשמן משתמע, כמובן, הייעוד העיקרי שלהן – חניה. בתחילתה של הסקירה הזכרנו כי אנו רובנו מכירים בקתות חנייה בעיקר בתמונות המגיעות מחו"ל. עם זאת, לא מפתיע שבקתות החנייה כובשות את השוק הישראלי. בארצנו הקטנטונת שוררים משך חודשים רבים בשנה תנאי מזג אוויר חמים מאוד. סככות, סוכה או חופת עצים, הן פתרון חלקי, ובדרך כלל בלתי מספק. להיכנס לרכב שעמד בחוץ ביום קיץ חם זה לא תענוג גדול, בלשון המעטה. גם בחורף, ביום גשום וקר או ביום של רוח, יותר נעים ונוח להיכנס לרכב כאשר הוא מוגן ועומד תחת סככה. בקתת החנייה מעניקה מעטפת מלאה לרכב, מגנה מפני אפשרויות של גניבה ופריצה ושומרת על הרכב נקי מאבק, עלים, פירות וצואת ציפורים ועטלפים.

בשל הגודל והמרחב המרווח, בקתות החנייה מתאימות לשימושים נוספים, פרט לחניית רכב פרטי. הנה כמה שימושים אפשריים:

  • מחסן לכלי גינון ואביזרי עבודה.
  • מחסן לכלי רכב קטנים כדוגמת טרקטורון, אופנוע, אופניים ודומיהם.
  • מקום אכסון לחפצים ואביזרים שונים כדוגמת גלשנים, סקייטבורד, טרמפולינה, ריהוט גן, מתקן מנגל וכדומה.

בקתות החנייה משלבות בין פרקטיות לנוחות, נראות מצויין ומתאימות לתנאי האקלים בארץ. נשמח לייעץ בנוגע להתאמת בקתת חנייה עבורכם.

מוזמנים לפנות אלינו!

צוות האתר